Schedules

View
Time Zone
    Morning
    Noon
    Midnight

    Informational Programming:

    Info-Documentaries.

    6:00AM
    Informational Programming:

    Info-Documentaries.

    6:30AM
    True Monsters:

    Devils and Hell

    7:00AM
    Hell: The Devil's Domain

    8:00AM
    God vs. Satan

    10:00AM
    Ancient Aliens:

    The Mission

    12:00PM
    Ancient Aliens:

    Unexplained Structures

    2:00PM
    Ancient Aliens:

    Aliens and Lost Worlds

    3:00PM
    Ancient Aliens:

    Alien Encounters

    4:00PM
    Ancient Aliens:

    NASA's Secret Agenda

    5:00PM
    Ancient Aliens:

    The Visitors

    6:00PM
    Ancient Aliens:

    Secrets of the Tombs

    8:00PM
    Ancient Aliens:

    Aliens and Robots

    9:00PM
    Ancient Aliens:

    Pyramids of Antarctica

    10:00PM
    Great Minds with Dan Harmon:

    John F. Kennedy

    11:03PM
    Ancient Aliens:

    Aliens and the Undead

    11:18PM

    Info-documentales

    6:00AM
    Info-documentales

    6:30AM
    Info-documentales

    7:00AM
    Info-documentales

    7:30AM
    Los Siete Pecados Capitales:

    Codicia.

    8:00AM
    Libro de Secretos de América:

    La Guerra Contra las Drogas.

    9:00AM
    América, la Historia de Nosotros:

    División.

    10:00AM
    Maravillas Modernas:

    Máquinas Extrañas.

    12:00PM
    Descubrimientos Antiguos:

    Fortalezas Antiguas.

    1:00PM
    Los Siete Pecados Capitales:

    Codicia.

    2:00PM
    Libro de Secretos de América:

    La Guerra Contra las Drogas.

    3:00PM
    América, la Historia de Nosotros:

    División.

    4:00PM
    Tecnología del Lejano Oeste:

    Aparatos.

    6:00PM
    Más Duro en Alaska:

    Policías del Ártico.

    7:00PM
    Negociando en Maine:

    Dickering 101.

    8:00PM
    Pawn Stars:

    Noche de Póquer.

    9:00PM
    Pawn Stars:

    Silencioso y Mortal.

    9:30PM
    Coleccionistas Americanos:

    Capitán Quirk.

    10:00PM
    Cazadores de OVNIS:

    La Conspiración de los Grises.

    11:00PM

    Informational Programming:

    Info-Documentaries.

    6:00AM
    Informational Programming:

    Info-Documentaries.

    6:30AM
    Informational Programming:

    Info-Documentaries.

    7:00AM
    Informational Programming:

    Info-Documentaries.

    7:30AM
    Mail Call:

    Trebuchet/Troop Headcounts/Bar/Smart Bombs/Modern Parachutes/Boomerangs: #18.

    8:00AM
    Mail Call:

    LAV/Landing Craft/Doughboy/OPFOR/Chain Mail/Military Salute: #19.

    8:30AM
    History's Raiders:

    The Adventures of Lawrence of Arabia

    9:00AM
    Man Moment Machine:

    Man, Moment, Machine|Stormin' Norman & the Stealth Fighter.

    10:00AM
    The Private Voice of Hitler

    11:00AM
    Deadmen's Secrets|Secrets of Hitler's Wonder Weapons.

    12:00PM
    History's Mysteries:

    The Nazi Bomb

    1:00PM
    Mail Call:

    Trebuchet/Troop Headcounts/Bar/Smart Bombs/Modern Parachutes/Boomerangs: #18.

    2:00PM
    Mail Call:

    LAV/Landing Craft/Doughboy/OPFOR/Chain Mail/Military Salute: #19.

    2:30PM
    History's Raiders:

    The Adventures of Lawrence of Arabia

    3:00PM
    Man Moment Machine:

    Man, Moment, Machine|Stormin' Norman & the Stealth Fighter.

    4:00PM
    The Private Voice of Hitler

    5:00PM
    The Hunt for John Wilkes Booth

    6:00PM
    Hitler's Generals:

    Friedrich Paulus: The Defector

    8:00PM
    Hitler's Generals:

    Ernst Udet: The Devil's General

    9:00PM
    Patton 360:

    Rogue General

    10:00PM
    Battles BC:

    Moses: Death Chase

    11:00PM